Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

W ostatnim tygodniu listopada br. w Brukseli odbędzie się seria spotkań w ramach wydarzenia organizowanego przez sieć ERRIN (European Regions Research and Innovation Network) pod nazwą New Horizon 2020 Brokerage Events.

Spotkania są dedykowane potencjalnym beneficjentom projektów w ramach przyszłorocznych naborów w Programie Horyzont 2020 i zostały podzielone na siedem grup tematycznych:

W ramach zaplanowanych wydarzeń tematycznych zaproszeni eksperci z Komisji Europejskiej przedstawią wytyczne poszczególnych Programów Prac na rok 2015 w ramach programu Horyzontu 2020.

Uczestnicząc w brukselskich spotkaniach uzyskacie Państwo wiedzę na temat warunków przyszłorocznych naborów projektowych, wskazówki odnośnie etapu przygotowania i realizacji projektów, a także możliwość nawiązania kontaktów z innymi podmiotami zainteresowanymi aplikowaniem do programu Horyzont 2020.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne tutaj.

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

 

Źródło: www.errin.eu