Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami” zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 6 lipca 2016 r. (w godz. 10:00-13:00) w  siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472 D (Olivia Business Centre – budynek Olivia Six, p. XII). Poświęcone będzie zagadnieniom związanym ze wsparciem osób młodych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Podobne spotkania odębą się w tym dniu także w kilku innych lokalizacjach w regionie:

Gdańsk – w  siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przy ul. Okopowej 21/27 (Sala Herbowa), 

Wejherowo – w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wejherowie przy ul. 3 Maja 4 (budynek Starostwa Powiatowego w Wejherowie, sala 9).

Słupsk – w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3).

Chojnice – w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Chojnicach przy ul. Wysokiej 3.

Malbork – w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Malborku przy ul. Kościuszki 54 (budynek Centrum Informacji Turystycznej, sala konferencyjna).

W programie spotkania m.in.:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 4 lipca 2016 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na odpowiedni adres mailowy lub zgłoszenie telefoniczne.

Spotkanie w Gdańsku (GPI FE):
punktinformacyjny@pomorskie.eu
tel.: 58 326 81 48

Spotkanie w Gdańsku (LPI FE):
gdansk.pife@pomorskie.eu
tel.: 58 323 31 06

Spotkanie w Wejherowie (LPI FE):
wejherowo.pife@pomorskie.eu
tel.: 58 572 94 52

Spotkanie w Słupsku (LPI FE):
slupsk.pife@pomorskie.eu
tel.: 59 846 81 14

Spotkanie w Chojnicach (LPI FE):
chojnice.pife@pomorskie.eu
tel.: 52 334 48 47

Spotkanie w Malborku (LPI FE):
malbork.pife@pomorskie.eu
tel.: 728 486 436

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego.

Udział w spotkaniach informacyjnych jest bezpłatny.

„Środy z Funduszami” to cykl spotkań informacyjnych dla beneficjentów oraz potencjalnych beneficjentów organizowanych we współpracy z Ministerstwem Rozwoju.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.

Szczegóły spotkania (formularz zgłoszeniowy i program spotkania) znajdują się na stronie:
http://pomorskiewunii.pomorskie.eu/-/spotkania-informacyjne-sroda-z-funduszami-dla-osob-mlodych-