Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli ogłasza nabór dla osób zainteresowanych tematyką Unii Europejskiej na stanowisko stażysty w następującym terminie:

2 października – 5 listopada 2017 (5 tygodni) – 1 miejsce
30 października – 3 grudnia 2017 (5 tygodni) – 1 miejsce

 

Podczas stażu można dowiedzieć się wiele na temat działalności instytucji europejskich oraz biur i przedstawicielstw polskich oraz zagranicznych działających przy Unii Europejskiej. Dodatkową okazją jest także uczestnictwo w konferencjach, seminariach i warsztatach dotyczących najciekawszych zagadnień polityki europejskiej w ramach bieżącej agendy UE.

Informacje praktyczne oraz zakres obowiązków można znaleźć na stronie internetowej: http://pomorskieregion.eu/program_stazowy-p52.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny do 21 września br. na adres: praktyki@pomorskieregion.eu, w tytule wpisując STAŻ BRUKSELA (wybrany termin stażu).

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o przesłanie maila na adres: praktyki@pomorskieregion.eu

 

Zachęcamy serdecznie do składnia aplikacji i życzymy powodzenia!