Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś ambitny, otwarty, szybko rozwiązujesz problemy? Chcesz poznać bliżej funkcjonowanie Unii Europejskiej? Chcesz zrobić coś dla siebie, a może potrzebujesz praktyk, które otworzą Ci okno na świat i wymarzoną karierę?

TO OGŁOSZENIE JEST SKIEROWANE DO CIEBIE

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” poszukuje czterech stażystów do swojego biura regionalnego w Brukseli w terminach:

18 maja – 21 czerwca (5 tygodni)
14 września – 23 października (6 tygodni)
26 października – 6 grudnia (6 tygodni)

14 września – 6 grudnia (12 tygodni) – termin zarezerwowany dla kandydatów z Politechniki Gdańskiej w ramach programu ERASMUS+ Praktyki.
Uwaga: termin zgłoszeń dla kandydatów z PG zostanie podany wkrótce.

Dowiesz się dużo na temat pracy instytucji europejskich oraz biur i przedstawicielstw działających przy Unii Europejskiej. Będziesz mieć okazję do uczestniczenia w konferencjach, seminariach i warsztatach dotyczących najciekawszych zagadnień polityki europejskiej.

Nie otrzymujesz wynagrodzenia, masz zapewniony pokój w mieszkaniu służbowym Stowarzyszenia w Brukseli, za który nic nie płacisz.

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz formularz zgłoszeniowy (pobierz) należy przesyłać do 3 maja br. na adres: pomorskie@pomorskieregion.eu

Więcej informacji w zakładce Staż w Biurze w Brukseli

Masz pytania?! Nie bój się ich zadać:

pomorskie@pomorskieregion.eu

ZMIANA TERMINU!! MASZ CZAS DO 3 MAJA 2015!!!