Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Organizowany corocznie przez Komisję Europejską Tydzień Zrównoważonej Energii jest największym europejskim forum dotyczącym przyszłości energii odnawialnej w Unii Europejskiej.

W ramach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii w dniach 20-22 czerwca w Brukseli odbędzie się konferencja poświęcona zagadnieniom związanym z unijną polityką energetyczną, podczas której zainteresowane strony mają niepowtarzalną okazję do debaty nad nowymi rozwiązaniami politycznymi, najlepszymi praktykami i pomysłami na rzecz zrównoważonej energii. EUSEW 2017 to również świetne miejsce dające możliwość znalezienia inspiracji projektowych w zakresie innowacji potrzebnych do realizacji unijnych celów w zakresie energii oraz klimatu.

 

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane, konsumentów, władze publiczne, agencje energetyczne, stowarzyszenia branżowe, przedsiębiorstwa, organizacje pożytku publicznego i media. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z opublikowanym programem konferencji.

W ciągu trzech dni trwania konferencji wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość dopasowania programu konferencji do swoich indywidualnych potrzeb. W tym celu należy założyć konto użytkownika na dedykowanej stronie internetowej. Po dokonaniu rejestracji każdy uczestnik konferencji może stworzyć indywidualny program poprzez wybór interesujących go sesji.

 

Sesje tematyczne dostępne do wyboru to między innymi:

Małe i średnie przedsiębiorstwa jako główna siła napędowa czystej energii;

Nowe sposoby zaangażowania konsumentów w proces zmian sektora energetycznego;

Inteligentne specjalizacje w energii;

Inteligentny system energetyczny dla konsumentów, konsumenci dla inteligentnego systemu energetycznego;

Elastyczny rynek energii: nowi zawodnicy, nowe zasady;

Innowacje i Unia Energetyczna;

Unijne perspektywy dla energii odnawialnej w 2030 roku: czego możemy się spodziewać?

 

Uwaga! Liczba miejsc na każdą sesję tematyczną jest ograniczona!

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii 2017!

 

Tutaj możesz założyć nowe konto użytkownika EUSEW.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej Europejskiego Tygodnia Zrównoważonej Energii.

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu 
dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku