Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Agencja Rozwoju Pomorza SA zaprasza do udziału w VIII Pomorskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 23 maja 2013 roku w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

Forum to cykl spotkań biznesowych, których celem jest podejmowanie aktualnej tematyki związanej z zakładaniem i rozwijaniem działalności gospodarczej. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Forum jest ZMIANA. Wydarzenie będzie złożone z kilku bloków tematycznych. Głównym tematem będzie przedsiębiorczość w kontekście zmian społeczno – gospodarczych. Ponadto zaplanowano cztery moduły tematyczne: zrównoważona firma, finansowanie, komunikacja oraz kompetencje. W ramach paneli dyskusyjnych i warsztatów będzie można dowiedzieć się m.in. o zasadach skutecznej komunikacji, zarządzaniu kompetencjami, ekologii w firmie, budowaniu marki a nawet o tym, jak skutecznie poradzić sobie z konfliktem w biznesie czyli o korzystaniu z mediacji gospodarczej. Poruszymy również tematykę dofinansowania dla firm z Funduszy Europejskich w kolejnym okresie programowania 2014-2020.

Imprezę objęli patronatem honorowym Marszałek Województwa Pomorskiego i Prezydent Miasta Gdyni. Patronami medialnymi wydarzenia są Radio Gdańsk, Trójmiasto.pl, Dziennik Bałtycki oraz Radio Kaszebe. Partnerami są Pomorski Park Naukowo Technologiczny w Gdyni oraz Kaszubski Instytut Rozwoju.

Rekrutacja na poszczególne bloki tematyczne rozpocznie się pod koniec kwietnia br.

Szczegółowe informacje na temat VIII Pomorskiego Forum Przedsiębiorczości dostępne są na stronie www.forum.arp.gda.pl

Źródło