Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

 

NFOŚiGW zaprasza wszystkich potencjalnych wnioskodawców Instrumentu Finansowego LIFE+ na warsztaty pisania wniosków, które odbędą się w dniu 13 marca 2013 r. przy ul. Konstruktorskiej 3A w Warszawie.

Z uwagi na krótki termin składania wniosków określony w -Zaproszeniu do składania wniosków dotyczących Instrumentu LIFE+ na 2013 r.- ogłoszonym przez Komisję Europejską, tj. termin przekazania wniosków do Krajowego Punktu Kontaktowego upływa w dniu 25 czerwca 2013 r., w bieżącym roku przewidziano dwa cykle szkoleń z zakresu przygotowania wniosków aplikacyjnych.

Pierwsze z nich, które odbędzie się 13 marca 2013 r., poświęcone będzie zasadom dotyczącym aplikowania o środki w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz przybliżeniu zakresu tematycznego każdego z trzech komponentów. Ponadto, omówione zostaną wytyczne związane z współfinansowaniem przedsięwzięć w ramach tego Instrumentu ze środków NFOŚiGW.

Szczegółowe informacje na stronie:

http://www.nfosigw.gov.pl/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life/aktualnosci/art, 139,warsztaty-pisania-wnioskow-life-2013.html

 

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu
dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku