Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Trwa konkurs zorganizowany przez Komisję Europejską na najlepsze wspomnienia związane z udziałem w programie Erasmus i Erasmus+. Konkurs skierowany jest do osób, które na przestrzeni ostatnich trzech dekad wzięły udział w programie, czyli studiowały, odbywały staż, wyjechały na wymianę lub wolontariat za granicę.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zdjęcie lub nagranie wideo przedstawiające to, jak Erasmus+ wpłynął na życie uczestnika. Zgłoszenia można przesyłać do 15 kwietnia. Dodatkowo należy dołączyć również krótki tekst (ok. 100 słów) podsumowujący to przeżycie.

Najbardziej inspirujące teksty zostaną nagrodzone czterema bonami podróżnymi o wartości 100 euro każdy. Ponadto zwycięzca wyłoniony przez publiczność otrzyma nagrodę w postaci bonu podróżnego o wartości 600 euro.

Komisja zachęca do podzielenia się doświadczeniami w mediach społecznościowych. W poście zamieszczonym na jednej z popularnych platform społecznościowych należy dopisać hashtag #ErasmusPlus.

Uczestnicy są również zachęcani do wzięcia udziału w głosowaniu publiczności na najlepszą historię spośród tych opublikowanych na stronie konkursu.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie Komisji Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!!!