Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego wraz z Jackiem Karnowskim, Prezydentem Sopotu oraz Janem Kozłowskim, Posłem do Parlamentu Europejskiego serdecznie zapraszają na Winter Cocktail Party, które odbędzie się 4-ego grudnia w Brukseli. Wydarzenie umili koncert kwartetu jazzowego w składzie: Irek Wojtczak (saksofon), Kamil Pater (gitara), Adam Żuchowski (bas) oraz Kuba Staruszkiewicz (perkusja). Muzykom przewodzi Irek Wojtczak, saksofonista aktywnie działający na trójmiejskiej i ogólnopolskiej scenie jazzowej, dobrze znany wszystkim fanom tego rodzaju muzyki. Na swoim koncie ma już współpracę między innymi z Leszkiem Możdżerem, Tymonem Tymańskim, Krystyną Stańko oraz muzykami z amerykańskej The Fonda/Stevens Group.

Owocem współpracy czwórki muzyków jest album „The Bees’ Knees”, reprezentujący mieszankę styli, od jazzy po muzykę klasyczną, oraz wyrażający indywidualny styl każdego z artystów w połączeniu z melancholijną melodyjnością i harmonią ekspresji.

Wstęp na wydarzenie wyłącznie za okazaniem zaproszenia.