Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich oraz Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące możliwych form wsparcia dla organizacji pozarządowych przez instrumenty zwrotne i bezzwrotne finansowane m.in. z Funduszy Europejskich.
Program
W programie spotkania m.in. omówienie roli organizacji pozarządowych w realizacji Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020, możliwego wsparcia organizacji pozarządowych poprzez instrumenty zwrotne finansowane m.in. z Funduszy Europejskich, możliwości pozyskania dotacji bezzwrotnych ze środków UE oraz funduszy norweskich w 2013 roku.
Zgłoszenia
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 31 maja 2013 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: punktinformacyjny@pomorskie.eu
Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania informacyjnego w dniu 5 czerwca 2013 r.
Miejsce i termin szkolenia
Spotkanie odbędzie się w środę 5 czerwca 2013 r. w sali konferencyjnej Rady Regionalnej FSNT NOT w Słupsku, przy ul. Garncarskiej 4, w godz. 10:30 – 13:45.
Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny.
Więcej informacji: http://dpr.pomorskie.eu/pl/gpi/dzialalnosc_sieci/ngo_slupsk