Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego wraz z Lokalnym Punktem Informacyjnym w Bytowie zapraszają osoby po 50. roku życia na spotkanie dotyczące m.in. możliwości otrzymania wsparcia ze środków unijnych oraz form aktywności dla osób dojrzałych. 

Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., w jaki sposób ubiegać się o środki na założenie własnej działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich, uzyskają informacje na temat dostępnych kursów i szkoleń współfinansowanych ze środków unijnych oraz projektów unijnych skierowanych do osób 50+. W trakcie spotkania będzie możliwość zasięgnięcia porady prawnika na temat spadków i darowizn, następnie skorzystanie z indywidualnych konsultacji. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy i program spotkania znajdują się na stronie internetowej:  http://dpr.pomorskie.eu/pl/gpi/dzialalnosc_sieci/lpi_bytow_plus

Spotkanie odbędzie się w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie, ul. Miła 26, 14 marca 2013 r., godz. 10.00-13.00.