Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

22 listopada 2013 r. w siedzibie Urzędu Miasta Ustka odbyło się seminarium pt.: „Wspólna Polityka Rybołówstwa. Kurs na 2020”.

Głównym organizatorem seminarium było Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, Miastem Ustka i Biurem Posła Jarosława Wałęsy. Spotkanie dofinansowane było ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele administracji polskiej i wspólnotowej, przedstawiciele środowiska rybackiego — rybołówstwa morskiego oraz przetwórstwa rybnego, instytucji naukowych i organizacji ekologicznych. Seminarium stanowiło  podsumowanie cyklu dotychczasowych spotkań. W trakcie spotkania miały miejsce następujące wystąpienia:

 

 

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu
dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku