Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

  

Wystarczy dobry pomysł na innowacyjny biznes i kartka papieru, by wygrać dwutygodniowe szkolenie w Silicon Valley, pod okiem najlepszych ekspertów i inwestorów. Zapraszamy do udziału w konkursie – Polska innowacyjna. Jak przeskoczyć kryzys.

 

Organizatorzy poszukują innowacyjnych pomysłów biznesowych, które rozwiązują problemy społeczne i ułatwiają życie w miastach. Wygrać można szkolenie z najlepszymi ekspertami w Kalifornii, rozmowy z inwestorami w Silicon Valley i silne wsparcie doradcze w Polsce.Potencjalnych uczestników konkursu zapraszamy na specjalne spotkanie, które odbędzie się 14 marca w Muzeum Miasta Gdyni.W konkursie może wziąć udział każdy. Wystarczy opisać na jednej kartce papieru pomysł na przedsięwzięcie, które przyniesie twórcy zysk i równocześnie pomoże rozwiązać istotny problem dotyczący życia w mieście.

Pomysły oceni Kapituła konkursu, która wyłoni pięć najciekawszych propozycji – nominowanych do nagrody głównej. Nominowani zostaną zaproszeni do Warszawy na dwudniowe warsztaty, podczas których „dowiedzą się jak projektować ofertę, jak ją komunikować i jak przekształcić pomysł w skuteczny biznes”. Piątka nominowanych będzie miała potem dwa tygodnie, by przygotować się do prezentacji projektu przed publicznością. Wystąpienia będą publikowane na wielu stronach internetowych firm i mediów – partnerów konkursu. Wtedy też zostanie wyłoniony laureat.

Nagrodą główną będzie w pełni opłacony dwutygodniowy pobyt w Silicon Valley – wraz z przelotem, noclegami, 10 dniowym programem szkoleniowym i networkingowym w Silicon Valley Acceleration Center oraz indywidualnym programem z mentorem, który zakończy się tzw. pitch’em dla potencjalnego inwestora.

Więcej informacji: http://polskainnowacyjna.org