Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

W dniach 20-24 listopada br. w Brukseli odbędzie się ERRIN H2020 PROJECT DEVELOPMENT WEEK, seria spotkań dedykowanych wnioskodawcom projektów w ramach programu Horyzont 2020.

Tegoroczna edycja to: 8 sesji tematycznych, ponad 50 zgłoszonych projektów i 13 organizacji współpracujących z European Regions Research and Innovation Network przy organizacji całego wydarzenia.

Zachęcamy do zapoznania się z programem oraz do rejestracji (w maksymalnym terminie do 6 listopada br.) na następujące sesje:

·         20 listopada – warsztat “How to write a successful proposal” (tbc)

·         21 listopada – BIOECONOMY / BLUE GROWTH / WATER / SMART CITIES / TRANSPORT

·         22 listopada – HEALTH / ENERGY

·         23 listopada – ICT

·         24 listopada – (tbc)

Uczestnicząc w brukselskich spotkaniach uzyskacie Państwo nie tylko wiedzę na temat warunków przyszłych naborów projektowych, ale przede wszystkim możliwość nawiązania kontaktów z innymi podmiotami zainteresowanymi aplikowaniem do programu Horyzont 2020 w jego trzech ostatnich latach funkcjonowania.

Szczegółowa informacja o ERRIN H2020 PROJECT DEVELOPMENT WEEK wraz z formularzem rejestracyjnym jest dostępna na stronie: http://errinh2020pdw.eu/

Tutaj natomiast znajdziecie Państwo opublikowane przez Komisję Europejską wstępne wersje Programów Prac na lata 2018-2020.