Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Unia Europejska wyznacza sobie ambitne cele w dziedzinie ochrony środowiska naturalnego, promowania zrównoważonego wzrostu, wdrażania działań w zakresie efektywnej energii oraz przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Aktywne pozyskiwanie środków z funduszy unijnych i inicjatyw na poziomie europejskim oraz regionalnym w ramach obecnej perspektywy finansowej 2014-2020 umożliwia realizowanie wszelkiego rodzaju projketów, których celem jest poprawa stanu środowiska oraz wzrost świadomości ekologicznej w społeceństwie.

Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” wraz z partnerami – Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w seminarium.
 

 

„ZAINWESTUJ W ZIELONE! Możliwości finansowania projektów środowiskowych i działań na rzecz klimatu w ramach Programu LIFE oraz innych środków Unii Europejskiej

 

Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia 2017 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Rybaki Górne 8, 80-862 Gdańsk.
 

W programie: