Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Humanity in Action(HIA) Polska zaprasza do aplikowania do HIA Fellowship Program 2014 – Interdyscyplinarnej Akademii Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej, która odbywa się w dniach 31 maja – 29 czerwca 2014 w Warszawie, Berlinie i Istambule.

Program skierowany jest do polskich i ukraińskich studentów na studiach licencjackich, magisterskich, podyplomowych, doktoranckich, absolwentów polskich i ukraińskich uczelni, którzy ukończyli studia nie wcześniej niż w 2012 roku.

Uwaga! Limit wieku: 28 lat.

Humanity in Action Fellowship odbywa się w dniach 31 maja – 29 czerwca 2014 roku.

Gdzie?

1. Program w Warszawie (w języku angielskim) pt. „Polska w teorii i praktyce: od oporu do Solidarności, od transformacji do społeczeństwa obywatelskiego” (“POLAND in Theory and Practice: from Resistance to Solidarity, from Transformation to Civic Society”)

2. Program w Berlinie (w języku angielskim) pt. „Dyskryminacja grup – jej korzenie i konsekwencje” („Group-Focused Hostility – Its Roots and Its Consequences”)

Oraz dla każdego z uczestników tych programów udział w:

V Międzynarodowej Konferencji Humanity in Action w Istambule.

Rekrutacja jest wieloetapowa i w całości przebiega na stronie internetowej :

http://www.humanityinaction.org/apply

Termin nadsyłania zgłoszeń: 24 lutego 2014 godz. 08:00 rano (CET)