Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

EWRC to wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską i Komitet Regionów od 2003 r. Podczas tegorocznego EWRC, odbywającego się pod hasłem przewodnim „Regiony i miasta na rzecz lepszej przyszłości”, miasta i regiony europejskie zaprezentują swój potencjał w ramach jednego z trzech tematów: budowanie odpornych miast i regionów, regiony i miasta jako inicjatorzy zmian oraz dzielenie się wiedzą w celu osiągnięcia wyników.

Szczegółowe informacje na temat EWRC 2017 – rejestracja wraz z całościowym programem obejmującym ponad sto spotkań dostępne są na stronie: http://ec.europa.eu/regional_policy/regions-and-cities/2017/index.cfm
Przy zapoznawaniu się z proponowanym programem, zachęcamy do wstępnej rejestracji, aby zarezerwować sobie miejsce na interesujących Państwa seminariach.[1]

Pełen proces aplikacji oraz tryb wyboru kandydatów opisany jest w załączonych dokumentach:

Termin zgłoszeń kandydatur mija 25 sierpnia 2017 rZgłoszenia prosimy składać w formie elektronicznej na adres mailowy: spue@pomorskieregion.eu.

Stowarzyszenie doceniając dorobek oraz zaangażowanie wybranych organizacji i instytucji sfinansuje wyjazd studyjny opłacając transport lotniczy[2] oraz nocleg uczestników.

Kontakt:

Stowarzyszenie „Pomorskie w UE”

e-mail: spue@pomorskieregion.eu

tel: +48 58 32 68 709
 

[1] W przypadku niezakwalifikowania do udziału w wizycie możliwie jest całkowicie bezproblemowe zrezygnowanie z udziału w seminariach poprzez konto założone podczas rejestracji.

[2] Przylot do Brukseli zaplanowany jest na 9 października (poniedziałek), wylot na 12 października (czwartek)– połączenie pomiędzy Gdańskiem a Brukselą.