Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Europejski Tydzień Regionów i Miast (EWRC) to wydarzenie organizowane przez Komisję Europejską i Komitet Regionów od 2003 r. Tegoroczne EWRC odbywające się pod hasłem przewodnim „Za silną unijną polityką spójności po 2020 r.” poświęcone będzie dyskusjom regionów oraz miast na temat przyszłej polityki spójności, która w tym roku obchodzi swoje 30-lecie, oraz przyszłości Unii Europejskiej, a także prezentacji dobrych praktyk w zakresie realizacji projektów europejskich.

Szczegółowe informacje na temat EWRC 2018 – rejestracja wraz z całościowym programem obejmującym ponad sto spotkań dostępne są na stronie: https://europa.eu/regions-and-cities/
Przy zapoznawaniu się z proponowanym programem, zachęcamy do wstępnej rejestracji, aby zarezerwować sobie miejsce na interesujących Państwa seminariach.[1]

Pełen proces aplikacji oraz tryb wyboru kandydatów opisany jest w załączonych dokumentach:

UWAGA!! Termin zgłoszeń kandydatur mija 24 sierpnia 2018 r.  3 września 2018 r. !! Zgłoszenia prosimy składać w formie elektronicznej na adres mailowy: spue@pomorskieregion.eu.

Stowarzyszenie doceniając dorobek i zaangażowanie wybranych organizacji opłaci transport lotniczy [2] oraz nocleg uczestników.

Kontakt:

Stowarzyszenie „Pomorskie w UE”

e-mail: spue@pomorskieregion.eu

tel: +48 58 32 68 709
 

[1] W przypadku niezakwalifikowania do udziału w wizycie możliwie jest całkowicie bezproblemowe zrezygnowanie z udziału w seminariach poprzez konto założone podczas rejestracji.

[2] Przylot do Brukseli zaplanowany jest na 8 października (poniedziałek), wylot na 11 października (czwartek)– połączenie pomiędzy Gdańskiem a Brukselą.

 

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.