Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Zapraszamy do udziału w dorocznej konferencji nieformalnej sieci współpracy zrzeszającej kilkadziesiąt biur regionalnych i organizacji z obszaru Morza Bałtyckiego (informal Baltic Sea Group, iBSG), która odbędzie się 5 września w Parlamencie Europejskim w Brukseli (sala ASP3G2) w godzinach 8:30–13:00. Konferencję współorganizuje Biuro Regionalne Województwa Pomorskiego w Brukseli.

Tematyka tegorocznej konferencji dotyczy zanieczyszczenia Morza Bałtyckiego. Wspólnie przyjrzymy się temu, w jaki sposób obecnie realizowane projekty przyczyniają się do poprawy środowiska morskiego Bałtyku oraz zastanowimy nad dalszymi działaniami, jakie należy podjąć w celu przyspieszenia postępu w ochronie Morza Bałtyckiego. Postulatów końcowych wysłuchają i odniosą się do nich przedstawiciele Komisji Europejskiej.

Więcej informacji wraz z planem konferencji znajdą Państwo w załączonym dokumencie. Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem strony internetowej intergrupy Parlamentu Europejskiego, SEARICA do 29 sierpnia 2018 r.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu.

 

Informacja zamieszczona w ramach realizacji projektu
„Zielona Europa – zróbmy to razem” – edukacja jednostek z województwa pomorskiego w zakresie ochrony środowiska i jego zasobów, zagadnień energetycznych oraz zielonego transportu dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku