Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Właśnie zakończyła się jedenasta edycja plebiscytu „Dziennika Bałtyckiego” Top Produkt z Pomorza, do którego zgłoszono siedemnaście produktów z regionu. Kapituła przyznała główną nagrodę i dwa wyróżnienia.

Nagrodę główną otrzymało Akwarium Gdyńskie, natomiast najpopularniejszym produktem wśród internautów został Minibrowar Trójmiejski Lubrow. Wyróżniono również dwa produkty: Bieg Papiernika International Paper Kwidzyn oraz krem oliwkowy Ziaja.

Statuetki i wyróżnienia zostaną wręczone 19 maja br. podczas uroczystej gali „Dziennika Bałtyckiego”

Taki sposób promowania naszego regionu w znacznym stopniu przyczynia się do wzmocnienia jego potencjału, a takie zwiększenia jego atrakcyjności dla przedsiębiorców.

Plebiscyt to niezwykle cenne narzędzie wsparcia regionalnej przedsiębiorczości, a także świetna okazja dla przedsiębiorców do prezentacji swoich produktów.

„Pomorskie jest miejscem, gdzie rodzi i rozwija się kapitał, ale jest także miejscem, które przyciąga inwestorów”, powiedział Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego i jednocześnie członek Kapituły plebiscytu Top Produkt z Pomorza.