Uwaga

Ten artykuł pochodzi z archiwum serwisu WWW i może nie spełniać kryteriów związanych z dostępnością definiowanych przez standard WCAG2.1AA.

Celem Participation Day jest przybliżenie przedstawicielom samorządów, organizacji pozarządowych i innych podmiotów korzyści płynących ze współpracy w ramach Strategii UE dla Regionu Morza Bałtyckiego.

Participation Day skoncentruje się w tym roku wokół czterech tematów, powiązanych z tematem głównym forum – gospodarką cyrkulacyjną (gospodarką o obiegu zamkniętym) w kontekście wyzwań demograficznych i środowiskowych:

– Innovations for a circular and socially coherent economy;

– Urban mobility – smart and sustainable;

– Antimicrobal resistance and pharmaceuticals in the Baltic Sea Region environment;

– Competence supply.

Organizatorzy zapraszają uczestników do zgłoszenia swoich pomysłów, propozycji projektowych m.in. w zakresie ww. obszarów tematycznych, do przedstawienia podczas Participation Day w Gdańsku. 

Program
Oficjalne zaproszenie
Szczegóły oraz link do rejestracji :TUTAJ.

Partnerem współorganizującym tegoroczne wydarzenie jest projekt UMBRELLA, w którym uczestniczy Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej” .

Zachęcamy do udziału w Participation Day oraz Forum Strategii Unii Europejskiej dla Regionu Morza Bałtyckiego w Gdańsku! Rejestracja uczestników na forum już trwa – LINK.